wisetrends.com

Funkcje Wisetrends.Zobacz jakie to proste.

Monitoruj najważniejsze
dane. Na żywo.

Teraz w wygodny i czytelny sposób możesz obserwować najistotniejsze i bieżąco aktualizowane dane ze wszystkich Twoich profili Social Media w jednym miejscu. Analiza Facebooka jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Jeden wskaźnik jakości dla
wszystkich. WiseIndex.

Jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu w Social Media jest jakość komunikacji z odbiorcami marki, a nie tylko ich ilość. Dlatego stworzyliśmy autorski algorytm, który na podstawie kilkunastu precyzyjnie dobranych wskaźników ocenia na żywo jakość Twojego profilu społecznościowego.

Przeglądaj
najlepsze praktyki.

Szukasz pomysłów na poprawienie wyników komunikacji? Sprawdź jakich praktyk i treści używa Twoja konkurencja i branża, co jest skuteczne i efektywne.

Sprawdź efektywność
swoich treśći.

Analizujemy wszystkie treści publikowane na obserwowanych przez Ciebie profilach. Dzięki temu możemy Ci powiedzieć, które radzą sobie lepiej, a które gorzej.

Korzystaj
z automatycznych
wskazówek.

Często brakuje czasu, aby śledzić i analizować wszystkie statystyki. Dlatego robimy to za Ciebie i przedstawiamy Ci cenne wnioski!

Mierz
zaangażowanie.

Wisetrends pozwoli Ci w prosty sposób mierzyć zaangażowanie Twoich odbiorców - z każdej możliwej perspektywy.

Poznaj
swoich odbiorców.

Wiemy jak istotne jest, aby dokładnie znać osoby, do których kierujemy komunikację. Dzięki tej wiedzy jesteśmy w stanie lepiej dobrać język i kontent, co z kolei prowadzi do zwiększonej efektywności.

Porównaj się
z konkurencją.

Sprawdzenie jak wypadasz na tle konkurencji jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy jedno kliknięcie, abyś otrzymał kompleksowy raport porównawczy.

Pobieraj
gotowe raporty.

Zapomnij o godzinach pracy straconych na przygotowywaniu raportów z działań w Social Media. Wybierz dane, które Cię interesują i wygeneruj gotowy raport.

Sprawdź za darmo!